Reklamuj się sieci,to proste

Chcąc aby Twoja strona w internecie znalazła się na dobrym miejscu naturalnie powinieneś rozsyłać anchory z obcych stronic. W pierwszej kolejności winniście wstawić adres Twojej witryny dodać do katalogów stron internetowych wraz z jej wpisem. Później napisz kilka wpisów reklamowych i poumieszczaj w środku linki prowadzące do Twojej strony internetowej w nim i dopnij teksty do stron typu precel. Najporządniej ustawionych na skrypcie WP.
Po jakimś tempie, jak napisy te się zindeksują – można to wypróbować wpisując w wyszukiwarce najpopularniejszej: „site:adres_wpisu”. I o ile zaznaczy się że opis został pięknie zindeksowany przez roboty sieciowe, a w szczególności googleboot to dodawaj do kolejnych. Dla świeżych ( nowych domen) nei warto dodawać masowo kilkudziesięciu, czy kilkuset wpisów na raz. Po kilka na tydzień przez jakieś pierwsze 2 miesiące. Wówczas nie dostaniemy tak zwanego bana od google’a.
Jeśli chcesz aby Twoja strona widzialna była na konkretną frazę ( słowo kluczowe) wówczas powinieneś umieścić to słowo kluczowe w tytule (jeśli dodajesz wpis do katalogu) i w treści ( jeśli dodajesz do Wp i seoków, sinooke oraz katalogów które udzielają takową opcję).
W związku z tym do dzieła i winszuję sięgania przyjemności z pozytywnych wyników w serpach.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail