Niezły pomysł dla palaczy tytoniu

Coraz to częściej daje się zauważyć , ze obywatele palący tytoń przerzucają się na blanty elektroniczne lub na fajki wodne, tzw. Shisha.
Palenie jak w najwyższym stopniu szkodzi zdrowiu niezależnie na to czy jest to zwykły papieros tytoniowy ( bardzo kolosalne oszacowanie raka krtani oraz płuc), czy też e-papierosy ( także rak) , bądź fajki wodne. Niemniej jednak ma całkowicie inną zaletę. Tytoń, a poniekąd tytoń do fajki sziszy jest nie ulega wątpliwości mniej groźna dla naszego zdrowia niźli szablonowy tytoń. Gdyż melasa produkowana jest z prawdziwych np. owoców jabłka, bądź jest to mięta czy też inne egzotyczne owoce. Aromat palącej się fajki wodnej w niczym nie nasuwa duszącego w płuca tumanu blantów. Jest to po prostu woń tlącej sie melasy – czyli np. jabłko-mięta.
Fajek wodnych mamy możliwość odnaleźć w sieci i regionalnych sklepach całą masę, lecz jaką wybrać?
Ani chybi o ile planujemy palić ją z kimś jednocześnie wybywałoby zakupić taką fajkę wodną jaka ma możność podłączenia równocześnie kilku ustników. Jeśliby natomiast postanawiamy palić oddzielnie starczy zakupić fajkę z jednym ustnikiem.
Ze względów na woń i także małe przypadek wystąpienia raka w moich płucach, moja fajka wodna działa parę razy na dobę i nie przeszkadza nikomu z moich domowników. No przypuszczalnie podczas rozpalania cybucha:-)

(Visited 22 times, 1 visits today)
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail