Jak wybrać prezent na komunię?

anioł na komunię

Komunia to istotna uroczystość w życiu dziecka oraz jego rodziny. Wszyscy dokładają starań, aby przebiegała jak najlepiej. Jednak dla młodego człowieka bardzo istotne są prezenty. I w tym momencie rozpoczyna się dylemat gości – czym obdarować dziecko w dniu komunii świętej?

Pieniądze
Koperta z gotówką to zawsze najłatwiejsze wyjście z sytuacji. Taki nie wymaga wcześniejszych rozmyślań, a rodzice już najlepiej spożytkują zebrane pieniądze. Jednak taka opcja nie jest zbyt spektakularna, chyba że zdecydujemy się na wyjątkowo dużą sumę.

pamiątka komuniiModne prezenty
Co roku powstaje swoisty ranking prezentów na komunię. Gusta i potrzeby młodych ludzi szybko się zmieniają. Bardzo popularne w ostatnim czasie były laptopy, tablety, smartfony, konsole do gier, drony. Zatem tradycyjne rowery, czy zegarki odeszły w zapomnienie. Chyba, że jest to smartwatch czyli inteligentny zegarek pełen nowoczesnych funkcji. Łatwo zauważyć, że listę prezentów zdominowały najnowsze technologie.

prezent na komunięOryginalne dodatki
Kartki zakupione w kiosku opatrzone standardowymi życzeniami to również komunijna przeszłość. Obecnie modne są oryginalne i często ręcznie robione upominki. Pamiątkowe anioły czy prezenty na komunię z szytymi literkami to hity ostatnich lat.

(Visited 73 times, 1 visits today)
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail